Proč je ochrana a péče o pleť novým populárním termínem?

Dermatologové vždy tvrdili, že existují pouze dvě zlatá pravidla k dobře vypadající pleti – denní čištění a ochrana pokožky před škodlivými vlivy UV záření. Tyto pravidla samozřejmě stále platí, ale teď už víme, že i přílišné čištění pleti může být na škodu, a že životní prostředí je mnohem nebezpečnější, než jsme si doposud mysleli.

Vedoucím trendem v oblasti výzkumů je hledání způsobu, jak ochránit naši pokožku před účinky ovzduší ve městech. Dopady na naši pokožku můžeme vidět každý den. Pokožka se stává stále citlivější, náchylnější k zarudnutí, zánětům nebo spálení od slunce.  Dále může docházet i k častějšímu vzniku tmavých skvrn, hyper-pigmentaci nebo nakonec i k melanomům.

Při hledání stále lepší a lepší přírodní ochrany pokožky vzniká mnoho kosmetických přípravků s různými přírodními výtažky. Kosmetické řady pleťových krémů slibují „každodenní ochranu pokožky“ a „ochranu pokožky před vlivy životního prostředí“, ale mnohdy stojí bohužel mnoho peněz a nemůžeme si je dovolit.

Produkty společnosti African Extracts už tu správnou ochranu pro naši pokožku našli. Původní blahodárná ingredience Rooibos je nabitá antioxidanty, fenoly a minerálními látkami, které působí jako denní „osobní strážce“ pokožky. Rooibos je v Africe používán po staletí a chrání a léčí pleť v nejtvrdších afrických podmínkách. Produkty obsahují bio aktivní látky z rostliny Rooibos, které jsou získávány z čerstvého, nefermentovaného, zeleného rooibosu. Protože jen tak zachytí nejvyšší možný obsah ochranných antioxidantů.

denním krému řady Advantage je použita síla látek rostliny rooibos v kombinaci s anti-ageingovým komplexem rostlinných výtažků, tzv. Pronalen Bio-Protect. Tyto přírodní výtažky pochází z jablka, broskve, ženšenu, pšenice a ječmene.  Denní krém díky těmto ochranným složkám pokožky, tak chrání a stabilizuje buněčné membrány, stimuluje krevní oběh a působí proti volným radikálům.

Přidejte ke své kosmetice tyto ochranné účinky biologicky aktivních látek rooibosu a máte efektivní každodenní ochranu a dlouhotrvající komfort pleti v jednom balení.

Zdroj: www.africanextracts.com