Kdy přichází čas na anti-ageing péči o pleť?

adv_grouping-16Kdysi byly zaměřeny produkty proti stárnutí na ženy kolem 40 let, ale tyto časy se již změnily. Jak jsme pochopili, změny na pokožce se mohou začít dít dříve a je jasné, že čas přemýšlet o prevenci poškození pokožky už může nastat ve věku kolem 30 let.

V dnešní době je vyšší pravděpodobnost, že vaše pokožka může být suchá a náchylnější k ultrafialovému záření. Není to jen slunečním svitem, ale i znečištěním ovzduší ve městech, následky stresu, špatnou stravou a nedostatkem spánku, nemluvě o kouření. Tyto procesy mohou rozpoutat chemické reakce volných radikálů v těle, které pak narušují přirozenou schopnost regenerace pokožky. Samotný spánek není dostačující, aby vaše pleť byla svěží a mladistvá. Jemné linky a vrásky, změny pigmentace, vzhled pih a nakonec ztráta pevnosti pokožky jsou progresivní známky stárnutí pleti.

Jaká je tedy odpověď? Pokud se obáváte stárnutí pleti, je prevence lepší než léčba. To znamená být pečlivý v péči o pleť a vybrat si správné produkty zaměřené na boj proti stárnutí. Pokud máte jemnou pokožku, která se méně mastí měli byste uvažovat o přechodu na anti-ageing kosmetiku.

Řada Advantage je plná antioxidantů a vysokého množství bio-aktivních látek z rostliny Rooibos, které bojují proti volným radikálům. Produkty také obsahují komplexy přírodních rostlinných extraktů, jejichž cílem je zaměřit se na každou z viditelných známek stárnutí. To vám pomůže, abyste vypadala mladší bez ohledu na to, kolik máte svíček na narozeninovém dortu.

Produkty řady Advantage jsou především zaměřeny na 35 let a více, jsou bez parabenů a nebyly testovány na zvířatech stejně jako řada Classic Care.

Pro plný účinek anti-aging kosmetiky doporučujeme používat celou řadu Advantage:

 1. Výživný krém na ruce a nehty SPF 15
 2. Omlazující oční krém
 3. Tvarující noční krém
 4. Intenzivní denní krém SPF 15

Tipy proti stárnutí:

 1. Používejte ochranné krémy proti slunci
 2. Pravidelně pečujte o svou pleť
 3. Vyberte si produkty, které jsou zaměřené speciálně na boj proti stárnutí pleti
 4. Čistěte, tónujte, hydratujte
 5. Používejte oční krém pro jemné oblasti kolem očí
 6. Vyberte si správné hydratační čistící mléko
 7. Nezapomeňte hydratovat i své ruce

 

Zdroj: www.africanextracts.com