Oslava 15 let vynikající péče o pokožku

Společnost African Extracts s jedinečnými ochrannými výhodami rostliny rooibos nabízí nejenom jihoafrickým ženám účinné a cenově dostupné produkty péče o pokožku, ale můžete si je koupit už i v ČR – www.kosmetikarooibos.cz

15 let péče o pleť je inspirováno přírodou a zejména rostlinou rooibos, která roste pouze na jednom místě na Zemi – v Cederbergských horách v západním mysu Jihoafrické republiky.

Rooibos je bohatý na antioxidanty, přirozeně uklidňující a je dokázané, že pomáhá pokožce vyrovnávat se s výzvami slunečního záření. Rooibos je uznáván po celém světě za své výhody v péči o pleť. Výtažek z bioaktivních látek rooibosu je vyrobený z nefermentovaných lístků, aby si uchoval co nejvyšší množstvími antioxidantů v boji proti škodlivým volným radikálům v pokožce.

Bio-aktivní látky z rostliny rooibos jsou však jen jednou z ingrediencí, které pomáhají ozdravovat a obnovovat účinky moderního životního stylu – prostředí, stres, špatná strava nebo nedostatek spánku. Vitamíny, minerály a pokročilé rostlinné komplexy proti stárnutí jsou součástí produktového portfolia, aby vyhovovaly ženám všech věkových skupin a typů pleti.

Hydratace

Hydratace pokožky se nesmí zastavit v průběhu celého roku. Rooibos zvláčňující denní krém SPF 15 z řady Classic Care pro normální / smíšenou pleť je v Jihoafrické republice vlajkovým produktem a prodává se nejrychleji ze všech produktů. Rooibos SPF 15 denní intenzivní krém ADVANTAGE je pak nezbytnou podmínkou pro stárnoucí pleť, protože obsahuje účinné antioxidanty pro pokožku, která je stresovaná.

Tipy pro pokožku

Pijte šest šálků čaje rooibos denně, aby vaše pokožka byla dostatečně hydratovaná a vaše tělo zdravé.

15 let Jihoafrické péče o pleť

African Extracts vyvíjí a vyrábí všechny produkty v Jihoafrické republice pro podporu místních podmínek. Produkty jsou také přátelské k Zemi – společnost podporuje netestování na zvířatech (Krása bez krutosti) a nepřidávání plastových mikro-částic, které tak pomáhají zachovat naše oceány.

 

Zdroj: www.africanextracts.com