Sleva noční, denní a oční

Sada Rooibos Advantage noční krém + denní krém + oční krém

1.881  942 

Není skladem

Sada obsahuje 1x Rooibos SPF 15 Denní krém, 1x Rooibos noční krém Advantage a 1x Rooibos Oční krém Advantage.

Tvarující noční krém se rychle vstřebává, je nemastný, pomáhá snižovat suchost, ztrátu pevnosti, otoky, vzhled jemných linek a vrásek, pomáhá redukovat viditelné známky únavy, stárnutí, podporuje hydrataci a zpevnění pokožky.Ideální pro pleť, která potřebuje zvláštní výživu a regeneraci. Aktivní složky obsahují pokročilé komplexy anti-ageing a rostlinných výtažků, které chrání pokožku před škodlivými účinky znečišťujících látek a UV záření.

Denní krém je ideální pro pleť, která potřebuje zvláštní ochranu proti stárnutí, účinkům UV záření, znečištění a stresu, včetně ztráty pevnosti, otokům a jemným linkám a vráskám. Aktivní látky zahrnují Advanced Anti-aging komplexy, Pronalen EAP ™ (pomáhají snižovat otoky, zpevňovat pokožku a bojovat proti škodlivým volným radikálům v pokožce) a Pronalen Bioprotect ™ (pomáhá chránit pokožku před škodlivými účinky znečišťujících látek a UV záření).

Hedvábně jemný oční krém s účinkem 3v1, snižuje výskyt jemných linek kolem očí, viditelných tmavých kruhů pod očima a otoky kolem očí. Nemastný krém pomáhá tvarovat a hydratovat pokožku kolem očí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Sada Rooibos Advantage noční krém + denní krém + oční krém”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *