O firmě

contactVýrobcem kosmetických přípravků African Extracts je stejnojmenná jihoafrická společnost. Společnost sídlí v jednom z nejkrásnějších měst světa – v Kapském městě. Úspěšná historie firmy se odvíjí už od roku 2000, kdy zakladatel a majitel firmy Rob Tiffin úspěšně vyvinul první produktovou řadu této kosmetiky.

 

 

Africký příběh

V prvních letech byl marketing společnosti založen především na osobních doporučeních a sdílení pozitivních zkušeností tisíců žen. Průlom nastal, když díky úspěchu na trhu koncových uživatelů začaly tuto kosmetiku distribuovat největší lékárenské řetězce v Jihoafrické Republice.

Výjimečné vlastnosti rostliny Rooibos si postupně získávají své nadšené příznivce po celém světě. Všechny přípravky mají certifikáty zaručující nejvyšší výrobní standardy a každá dávka je pravidelně testována nezávislou laboratoří, aby bylo zaručeno jejich dodržování a garance obsahu všech účinných látek. Společnost African Extracts netestuje svoje produkty na zvířatech a tak se může hrdě hlásit k myšlence „Krása bez krutosti“.

Zdroj: www.africanextracts.com

African Extracts má rozsáhlou síť distributorů po celém světě a díky společnosti Cortina Park s.r.o. se tyto ojedinělé kosmetické výrobky dostávají i na český trh.

Český příběh

Myšlenka distribuce pleťové kosmetiky African Extracts vznikla na dovolené v Jihoafrické republice, když Karolíně 12141655_10153957602388894_6117563865169606210_ndošla pleťová kosmetika a vyzkoušela tak kosmetiku African Extracts. Produkty testovala postupně podle potřeby a byla z nich opravdu nadšená, protože výsledky na pokožce byly vidět skoro okamžitě. Kosmetiku dovezla i svým kamarádkám, které byly rostlinou Rooibos a jejími účinky také okouzlené. Proto jsme po návratu z Jihoafrické republiky začali zkoumat, jak kosmetiku dovézt do ČR, abychom se ji nemuseli vzdát.

Nyní i Vy máte možnost vyzkoušet účinky kosmetiky a nechat se okouzlit rostlinou Rooibos!