Další recenze na kosmetiku je tu

Tentokrát pro nás naše produkty kosmetika Rooibos otestovala beauty blogerka Veronika Lupáčová. A jak byla s kosmetikou spokojena? Čtěte níže. 🙂

Měla jsem možnost vyzkoušet kosmetiku Rooibos, dříve jsem tuto značku neznala. A je škoda, že o ní i nyní ví tak málo lidí.
Když se podíváte na jejich e-shop – http://kosmetikarooibos.cz/ zjistíte, že mají veškeré produkty, které každá žena potřebuje a hlavně uvidíte, že ta CENA je opravdu krásná.

Tato kosmetická značka využívá pro svou kosmetiku výtažek z unikátní africké rostliny rooibos, ať už se jedná o výtažek z fermentovaného či nefermentovaného (neoxidovaného) rooibosu. Používání rostliny rooibos  v kosmetických přípravcích je přirozeným rozšířením jeho tradičního účinku působícího na zklidnění a léčbu kožních onemocnění.

Výtažky z rostliny rooibos jsou bohaté na antioxidanty rozpustné v oleji a umožňují tak vitaminům A a E dostávat se přímo do pokožky. Pro maximální přínos pokožce jsou tyto výtažky využívány ve všech produktech společnosti. Spolu s dalšími rostlinnými výtažky nabízejí moderní, efektivní péči a ochranu všech typů pokožky od mladistvé až po tu vyzrálou.
– tyto informace jsou dostupné na stránce  –  http://kosmetikarooibos.cz/kosmetika-rooibos/

TONER
Tenhle produkt jsem si za poslední dobu opravdu oblíbila. Vzhledem k tomu, že začalo být teplo a má pleť byla hodně vysušená, pomohl mi právě tenhle toner.
Každé ráno když vstanu očistím si obličej micelární vodou, protože obličej se i v době spánku zanáší.. Na vatový tamponek si nyní nanáším i tenhle toner, který mou pleť oživí. Po noci pleť zklidní a já už pak jen nanesu lehký make-up.

…recenze na všechny produkty a mnohem více na veronikalupacova.blogspot.cz