Rooibos oční krém a krém na ruce a nehty – recenze

A máme tu pokračování ze série recenzí od beauty blogerky Michaely. V posledním díle se Michaela zaměřila na Rooibos oční krém a Rooibos krém na ruce a nehty Advantage. Kompletní recenze na kosmetiku najdete na Ladyvanilka blogu.

A tady ukázka z recenze:

Ráda bych ti představila kosmetiku značky Rooibos, kterou jsem objevila teprve nedávno. Jedná se o exklusivní kosmetiku plnou antioxidantů, minerálů a rostlinných výtažků, která pomáhá chránit pokožku proti všem nepříznivým vlivům našeho životního stylu. Tato pečující kosmetika se tedy točí okolo africké rostlinky rooibos – odtud jméno.

Od marketingového zastoupení mi přišel balíček s 11 produkty, které jsou určeny pro suchou pleť. Mám tedy možnost otestovat značku napříč různými výrobky a zjistit tak její kvalitu. Postupně jsem ti recenze dávkovala a dnes ti přináším poslední z nich. Podíváme se na zoubek očnímu krému a krému na ruce a nehty.

Rooibos Oční krém Advantage

Jak jsem již v minulých článcích zmiňovala. Řadu Advantage jsem si moc oblíbila! Přijde mi zkrátka skvělá. Oční krém má 15ml a stojí 627Kč. Ano, je to velmi malé balení, ovšem je ho třeba pouze troška. Balení působí opět luxusně a evokuje ve mně zámeckou atmosféru.

Krém obsahuje: zelený rooibos, alantoin, chlorela, mořský fenykl, pohanka. Řekla bych, že tento krém hodně vybočuje „z davu“ této přírodní kosmetiky. Má naprosto rozdílnou vůni, která mi však plně vyhovuje. Je trošku sladší a laicky řečeno – ne tolik přírodní. Ovšem jedná se o oční okolí, tudíž bych spíše ocenila nijakou parfemaci.

Konzistence krému je vynikající. Není ani hutný, ani řídký, lehce gelový. Příjemně oční okolí chladí. Aplikace je komfortní a užívám si ji plnými doušky. Měl by snižovat výskyt jemných linek kolem očí, viditelných tmavých kruhů pod očima a otoky kolem očí. S kruhy pod očima mám velké problémy, obzvlášť v poslední době, kdy špatně spím. Tento krém mi pomáhá mou unavenou pleť probouzet… více na Ladyvanilka blogu.