Rooibos denní a noční krém – recenze

Milý čtenáři,

tady je pro Vás pokračování v recenzích na naši kosmetiku od blogerky Michaely. Tentokrát se Michaela zaměřila na denní a noční krém z řady Advantage.

A tady už malá ochutnávka:

Ráda bych ti představila kosmetiku značky Rooibos, kterou jsem objevila teprve nedávno. Jedná se o exklusivní kosmetiku plnou antioxidantů, minerálů a rostlinných výtažků, která pomáhá chránit pokožku proti všem nepříznivým vlivům našeho životního stylu. Tato pečující kosmetika se tedy točí okolo africké rostlinky rooibos – odtud jméno.

Od marketingového zastoupení mi přišel balíček s 11 produkty, které jsou určeny pro suchou pleť. Mám tedy možnost otestovat značku napříč různými výrobky a zjistit tak její kvalitu. Postupně ti recenze budu dávkovat. Dnes se podíváme na zoubek dennímu a nočnímu krému z řady Advantage.

Rooibos Denní krém Advantage

Kalíšek má obsah 50ml a stojí 627Kč. Ano, je to pro někoho možná velká investice, ale já osobně razím heslo, že do některých produktů se vyplatí dát ty peníze. Přece jen jde o tvou pleť, která si zaslouží tu nejlepší péči. Krém je vhodný pro suchou pleť, ovšem já bych se jej nebála doporučit ani ostatním typům pleti a všem věkovým kategoriím (i zralé, stárnoucí pleti). Dle mého názoru je velmi univerzální.

Samotné balení působí velmi luxusně. Lesklé zlaté víčko je rozhodně dobrou volbou. Krabička není nijak infantilní ani přezdobená. Jediné, co nechápu, je, proč je tak vysoká, když samotný produkt není. To si ale jen trošku rýpu.

Řada Advantage nám říká následující: Aktivní látky zahrnují Advanced Anti-aging komplexy, Pronalen EAP ™ (pomáhají snižovat otoky, zpevňovat pokožku a bojovat proti škodlivým volným radikálům v pokožce) a Pronalen Bioprotect ™ (pomáhá chránit pokožku před škodlivými účinky znečišťujících látek a UV záření).

Na e-shopu si můžeš přečíst přesné složení produktu, což je velké plus! U této řady jsem se zamilovala do vůně těchto produktů. Mému náročnému nosánku maximálně vyhovuje… více na blogu Ladyvanilka