Rooibos krémy na ruce a nehty, i pleť – recenze

Milý čtenáři,

a je tu pro Vás opět pokračování recenze kosmetiky od beauty blogerky Michaely. Michaela se teď zaměřila na Rooibos pleťové krémy a Rooibos krém na ruce a nehty. Celou recenzi naleznete na  Ladyvanilka blogu.

Malá ochutnávka z recenze:

Ráda bych ti představila kosmetiku značky Rooibos, kterou jsem objevila teprve nedávno. Jedná se o exklusivní kosmetiku plnou antioxidantů, minerálů a rostlinných výtažků, která pomáhá chránit pokožku proti všem nepříznivým vlivům našeho životního stylu. Tato pečující kosmetika se tedy točí okolo africké rostlinky rooibos – odtud jméno.
Od marketingového zastoupení mi přišel balíček s 11 produkty, které jsou určeny pro suchou pleť. Mám tedy možnost otestovat značku napříč různými výrobky a zjistit tak její kvalitu. Postupně ti recenze budu dávkovat. Dnes se podíváme na zoubek krému na ruce a nehty, zvláčňujícímu dennímu krému a výživnému nočnímu krému.

Rooibos Krém na ruce a nehty

Krém má 75ml a stojí 115Kč. Je to tak akorát malé balení, abys jej jen tak hodila do kabelky a tahala všude s sebou. V zimě je hydratace rukou velmi důležitá! Nezapomínej na ni. Krém obsahuje zelený rooibos, heřmánek a vitamin E.

S tímto krémem jsem velmi spokojená! Vůně je příjemná, nijak dráždivá nebo přehnaná. Ruce pěkně vyživuje, chrání a především hydratuje na delší dobu. Není to tak, že naneseš krém a za pár minut potřebuješ péči opakovat… více na blogu Ladyvanilka.