Čištění pleti s kosmetikou Rooibos – recenze

Milý čtenáři,

máme tu pokračování recenze na kosmetiku od blogerky Pavly. Pavla se zaměřila na produkty čistící pleť z řady Classic Care. Celou recenzi najdete na  All my cosmetics.

A jako vždy, tady malá ochutnávka:

Moje každodenní ranní a večerní rutina se od sebe příliš neliší. Začínám odlíčením očí a následně celého obličeje, zpravidla micelární vodou, poté v případě potřeby dočistím tonikem, aby z pleti zmizely všechny nečistoty, které se na ní během dne nahromadily. Nakonec si pleť ještě opláchnu čistou vodou, respektive mořskou houbou namočenou ve vodě. Mořské houby pleť vyčistí a udělají i jemný peeling, takže ji potom budete mít krásně hladkou a jemnou.
Jen večer se péči přece jenom věnuji o něco důkladněji. Ráno se snažím nic nezanedbat, ale někdy se mi zkrátka nechce.
Kosmetika Rooibos, kterou jsem vám představila v jednom z předchozích článků tady, kde jsem se věnovala anti-aging péči. Pokud by vám tedy článek unikl a zajímal vás, můžete to napravit. Krom toho nabízí nabízí i několik přípravků, které oceníte především při čištění pleti.
Čistící mléko jemně odstraňuje make-up a další nečistoty, zároveň ji zklidní. Pokožku nezamastí, přesto ji zanechá krásně vláčnou bez pocitu pnutí. Důležitými složkami je zelený Rooibos, heřmánek a vitamin C. Mléko se hodí hlavně na dočištění pleti, na odlíčení kompletního make-upu bych ho nevyužila. Ale neříkám, že v případě nouze se dá použít cokoliv…
Jemný čistící toner pleť zklidní, osvěží a vyčistí bez jakéhokoliv pnutí. Plus je, že neobsahuje alkohol, takže pokožku ani nijak nepodráždí. Toner obsahuje účinné látky jako je zelený Rooibos, heřmánek a vilín. Hodí se jako následná péče po použití čistícího mléka. Tonikum používám hlavně ráno, když spěchám do práce a nechci se příliš zalamovat s čištěním pleti. Spláchnu tak kožní maz a jiné nečistoty, které se na pleti během noci nahromadily. I ráno by se nemělo na čištění zapomínat a obyčejná voda vážně nestačí. Já jsem si to až donedávna myslela a oplachovala jsem obličej právě pouze čistou vodou. Dokud jsem neviděla, v jakém stavu je vatový tamponek. I když pleť večer vyčistíte sebedůkladněji, uvidíte, že ráno zcela čistý nebude.
Co mě překvapilo, tak toner si poradil i s řasenkou, a to si zrovna nedávám slabou vrstvu. Takže si poradí nejen se zbytkovým makeupem… více na All my cosmetics.