Rooibos – Řada Advantage pro suchou a zralou pleť – recenze

Milý čtenáři,

máme tu pokračování recenze na naši kosmetiku od beauty blogerky Petry. Tentokrát se zaměřila na kosmetickou řadu Advantage. Celou recenzi na kosmetiku naleznete na Beauty of pink.

A jako tradičně, tady malá ukázka z blogu:

Krásný den!
Konečně tu mám další slibovaný článek o značce Rooibos, třetí a zároveň poslední. Pokud Vám utekly první dva články, můžete tak napravit tady a tady, kde se dozvíte nejen o řadě Classic Care, ale celkově i něco málo o kosmetice Rooibos.

Dnes mrkneme na řadu Advantage, která je určená převážně pro suchou pleť, ale ocení ji i pleť zralá, která již potřebuje ochranu proti stárnutí. Tuto řada testovala mamča, která se okamžitě přihlásila, že by kosmetiku chtěla zkusit. Takže zatímco já si ponechala Classic Care, mamče jsem darovala tuhle s tím, že alespoň chci zkusit oční krém.

Denní krém
Díky aktivním látkám má krém pomáhat snižovat otoky, zpevňovat pleť a chránit ji proti škodlivým volným radikálům. Zároveň díky SPF15 chrání před UV zářením. Obsahuje zelený rooibos, což je pochopitelné, dále v něm najdete broskev, dámský bodlák, ženšen, jablko, ječmen, koňský kaštan, pšenici a vitamíny C a E.

Jak je řada Classic Care hutnější, tak tento krém je ještě větší hutňák, ale zároveň není vůbec těžký či mastný. Okamžitě se do pleti vsákne a není problém ihned nanést make-up. Je moc příjemný, pleť dobře vyživí a určitě na pohled i trochu zpevní.

…vice na Beauty of pink