Hýčkejte se a rozmazlujte svou pokožku

Pokožka našeho těla je namáhaná každý den, proto si zaslouží pravidelnou péči. Potěšte ji příjemnou kosmetikou, a poté ji rozmazlete luxusním spodním prádlem. Dopřejte si čas na odpočinek, relaxaci a udělejte pro sebe tolik, aby vám bylo příjemně psychicky, ale také fyzicky. Inspirujte se způsoby, jak se rozmazlovat a dopřát si zaslouženou péči.

 

1) Pokud volíte kosmetiku, aby vyhovovala vaší pleti, nezapomeňte se zajímat o její kvalitu. Kvalitní kosmetika zajistí vaší pletí pružnost, svěžest a budete tak dlouho vypadat mladě. Nebojte se do kosmetiky investovat, tato investice se vám vrátí v příjemném a upraveném vzhledu.

 

2) O svou pokožku můžete pečovat nejen kosmetikou. Každý den se totiž oblékáme do dámského spodního prádla, které by mělo být nejen kvalitně šité, ale také by mělo mít příjemné složení. Vyzkoušejte bavlněné dámské kalhotky, které je ideální ke každodennímu nošení a zajistí vám i vaší pokožce zaslouženou péči a pohodlí.

 

3) Dbejte také na to, jaké používáte prací prášky. Není nic horšího než levné prášky plné chemie. Vždy volte takové, které vám nejen příjemně voní, ale jsou také šetrné k vaší pokožce. To stejné platí i o aviváži, která se příliš nedoporučuje při praní dámského ani pánského spodního prádla.

 

4) Vaše pokožka vám také poděkuje za dostatečný pitný režim. Denně byste měli vypít zhruba 2 až 3 litry čisté vody. Voda dokáže s pletí i s kůží dělat zázraky. Zbavíte se nepříjemných skvrn, potlačíte vznik akné a navíc budete působit svěže a odpočatě.

 

5) Nezapomínejte také na pravidelnou obměnu šatníku. Vyhoďte všechny děravé, zaprané a nepadnoucí kousky oblečení, včetně spodního prádla. Pořiďte si jen takové svršky, které vám padnou, které budete nosit a budete se v nich cítit komfortně. Stejnou očistu šatníku udělejte svému partnerovi. I on vám za nové a pohodlné bavlněné trenýrky, slipy či trenky, ve kterých se bude cítit skvěle, poděkuje.

 

6) Pokud se chcete opravdu rozmazlovat, tak si můžete dopřát také pravidelnou péči v kosmetickém salonu. Mnohem lepší je však čistit svou pleť denně, občas si dopřát pleťovou masku a nezapomínat se také denně odlíčit. Nevyhýbejte se ani krému proti vráskám a udržte si svůj mladistvý vzhled co nejdéle.

 

7) Při nákupu dbejte vždy na kvalitu, oproti kvantitě. Zajímejte se o složení výrobků, stejně tak jako o doporučení svých blízkých. Ať už kupujete klasické bavlněné kalhotky sobě nebo své kamarádce, popřípadě někomu z rodiny, vždy vybírejte spodní prádlo, které vám i jim dlouho vydrží a můžete ho nosit každý den.

 

8) Hýčkejte a rozmazlujte se příjemnými materiály. Mezi ně patří například bavlna. Mezi materiály se skvělými vlastnostmi patří také MicroModalAir. Vybírejte si povlečení, přikrývky, dámské a pánské spodní prádlo a také ručníky z takového materiálu, aby pro vás byla radost mít je přímo na kůži.