Rooibos pleťový scrub a mycí gel – recenze

Milý čtenáři,

máme tu opět pokračování recenze na naši kosmetiku. Tentokrát se beauty blogerka Michaela zaměřila na Rooibos mycí gel a Rooibos pleťový scrub. Celou recenzi na kosmetiku naleznete na Ladyvanilka blog.

A jako obvykle, tady je malá ukázka z blogu:

Ráda bych ti představila kosmetiku značky Rooibos, kterou jsem objevila teprve nedávno. Jedná se o exklusivní kosmetiku plnou antioxidantů, minerálů a rostlinných výtažků, která pomáhá chránit pokožku proti všem nepříznivým vlivům našeho životního stylu. Tato pečující kosmetika se tedy točí okolo africké rostlinky rooibos – odtud jméno.
Od marketingového zastoupení mi přišel balíček s 11 produkty, které jsou určeny pro suchou pleť. Mám tedy možnost otestovat značku napříč různými výrobky a zjistit tak její kvalitu. Postupně ti recenze budu dávkovat. Dnes se podíváme na zoubek pleťovému scrubu a mycímu gelu.

Rooibos pleťový scrub

Balení má 150ml a stojí 234Kč. Takto velký obsah ti vydrží dlouhou dobu a za tu cenu? To je skvělé! Design je velmi příjemný. Zdobené detaily a kombinace barev ve mně vzbuzují pocit zámeckého luxusu.Samotný scrub pak obsahuje zelený rooibos a jádra meruněk.Abych pravdu řekla, tak u tohoto produktu se mi výrobci netrefili do vkusu na vůně. Skutečně tato vůně nesedí mému nosánku. Je hodně přírodní. Těžko se mi popisuje, ovšem mohu říci, že není vůbec přeslazená – v tom problém nevidím. Je to škoda, ale věřím, že většině lidem bude vyhovovat. Mám trošku náročnější vkus.Zpátky k účinkům produktu! Jedná se o scrub, který dokáže odstranit z pleti nečistoty a odumřelé kožní buňky. Na peelingy se dost často zapomíná a je to obrovská škoda! Nepodceňuj jejich účinky a pravidelně je užívej alespoň 1krát týdně. „Pravidelné používání vyhlazuje a zlepšuje povrch pokožky, což zvyšuje hydrataci pokožky, která napomáhá k delšímu udržení make-upu.“ Je vhodný pro všechny typy pleti.Na první dotek má scrub až gelovou konzistenci. Trošku lepí a táhne se jako med, proto bych jej doporučila používat ve vaně, kdy jej pak snadno spláchneš z pleti. Obsahuje jemné částečky, které nejsou nijak agresivní. Pokožka po jeho použití není podrážděná ani zarudnutá, což se mi mnohdy u peelingů na pleť stává. Je velmi šetrný. Pleť je po použití nádherně jemná, hebká na dotek a zkrátka vypadá vitálněji

… více na Ladyvanilka blog