Rooibos čisticí mléko a toner – Recenze

Milý čtenáři,

máme tu opět další recenze na naši kosmetiku. Tentokrát se beauty blogerka Michaela zaměřila na Rooibos čistící mléko a Rooibos osvěžující toner. Celou recenzi na kosmetiku naleznete na Ladyvanilka blog.

A jako tradičně, tady malá ukázka z blogu:

Ráda bych ti představila kosmetiku značky Rooibos, kterou jsem objevila teprve nedávno. Jedná se o exklusivní kosmetiku plnou antioxidantů, minerálů a rostlinných výtažků, která pomáhá chránit pokožku proti všem nepříznivým vlivům našeho životního stylu. Tato pečující kosmetika se tedy točí okolo africké rostlinky rooibos – odtud jméno.

Od marketingového zastoupení mi přišel balíček s 11 produkty, které jsou určeny pro suchou pleť. Mám tedy možnost otestovat značku napříč různými výrobky a zjistit tak její kvalitu. Postupně ti recenze budu dávkovat. Dnes se podíváme na první z nich, a to sice recenze čisticího mléka a osvěžujícího toneru.

Rooibos Čistící mléko

Tato lahvička má 200ml a stojí 234Kč. Mléko obsahuje samozřejmě zelený Rooibos, heřmánek a vitamin C. Nejen že pleť čistí, ale také ji vyživuje a zklidňuje. Samotná lahvička je minimalistická. Nic proti ničemu. Možná bych však zvolila spíše praktičtější pumpičku u tohoto typu produktu. To si ale jen tak malinko rýpu.

Mléko je velmi lehké, nadýchané a skoro až gelové konzistence. Na pleti příjemně chladí, což má suchá pleť oceňuje. Ačkoliv je určené snad pro všechny typy pleti, já bych je doporučila právě pleti citlivé a suché. Pokožku nijak přehnaně nevysušuje, naopak.

…více na Ladyvanilka blog