Čistá pleť díky Rooibos – recenze

A máme tu pokračování recenzí na kosmetiku od blogerky Petry. Recenze je tentokrát zaměřená na produkty z řady Classic Care, které čistí pokožku. Celou recenzi najdete na Beauty of pink.

A ani tentokrát Vás nemine ukázka z recenze:

Konečně tu pro Vás mám slibované pokračování o kosmetice Rooibos. Pokud Vám první článek unikl, tak můžete napravit zde. Tam jsem se zmiňovala o řadě Classic Care, konkrétně o dvou pleťových krémech a jednom krému na ruce. S touto řadou budu pokračovat i dnes, tentokrát ovšem mrkneme na produkty, díky kterým bude Vaše pleť nejen krásná, ale i čistá.

Čistící mléko
Přiznávám, že jsem dost přemýšlela, zda si čistící mléko a tonikum nechávat, jelikož tyhle dva produkty nemusím a co se týče odličování, raději sahám po micelárkách a čistících gelech. Mléko a tonikum mi přijde zbytečně zdlouhavé. Nakonec jsem se hecla a poctivě používám do teď.

Mléko obsahuje zelený rooibos, heřmánek a vitamín C. Mléko je vhodné pro citlivou a zralou pleť, která je náchylná k dehydrataci. Má jemně odstraňovat make-up a nečistoty a zároveň pleť zklidňovat.

Mléko používám už spíše jen k dočistění, nesundávám s ním komplet celý make-up, ale fakt jen ty zbytky, které zůstanou třeba po mokrém odličování. Překvapilo mě, že mi nevadí v očích, takže ani odstranění zbytků linky není problém. Na pleti je moc příjemné, nevysušuje, pleť po něm nepne. Po mléku následuje ještě tonikum, tak jdeme na to… více na Beauty of pink.