Kosmetika Rooibos – Classic Care – recenze

Milý čtenáři,

po týdnu tu máme další recenzi na naši kosmetiku. Tentokrát od beauty blogerky Petry. Celou recenzi na kosmetiku můžete najít na blogu – Beauty by Petra. Petra se zaměřila na řadu Classic Care.

Tady je pro Vás malá ukázka z recenze:

Pokud mě už nějakou dobu sledujete, tak jistě víte, že jsem moc ráda, když můžu vyzkoušet nějakou pro mě neznámou, nepříliš medializovanou značku kosmetiky. Proto, když jsem měla možnost otestovat produkty značky Rooibos, neváhala jsem.
Tato značka spadá pod společnost African Extracts, jejíž produkty jsou jedněmi z nejprodávanějších značek v péči o pokožku na jihoafrickém trhu. Klíčovou složkou je právě čaj rooibos, který obsahuje velké množství antioxidantů a minerálů. Zajímavostí je, že biologicky aktivní látky rooibosu se tvoří přímo v zelené nefermentované rostlině a produkty tak zaručují vysoký obsah antioxidantů a jsou ověřeny ekologickými normami. Navíc neobsahují parabeny, což může být důležité pro ty z vás, které sledujete složení kosmetiky.
Tato značka má ve své nabídce několik řad, rozdělených podle typů pleti. Tentokrát se podíváme na zoubek produktům z řady Classic Care, které jsou určeny pro normální a smíšenou pleť, tudíž je to přesně něco pro mě. Tak jdeme na to!
… více na Beauty by Petra