Kosmetika Rooibos – recenze

Navázali jsme spolupráci s několika beauty blogerkami a Pavla je jednou z nich. Recenzi na naši kosmetiku můžete najít na blogu – All my cosmetics. Tentokrát se blogerka zaměřila na řadu Advantage.

Tady je pro Vás malá ukázka:

Čas je neúprosný a s ničím se nemaže. Obzvláště ne s naší pletí a pokožkou, na které je to nejvíce vidět. I já už jsem dospěla do věku, kdy se mi nějaké ty vrásky začínají objevovat. Ale nestydím se za ně, naopak. Každý by měl být hrdý na to, co dokázal a těšit se na to, co mu život ještě přichystá. Ať už jsou to vrásky od starostí nebo od smíchu, každý okamžik se do naší tváře zapíše, ať už chceme nebo ne. Jako mladší jsem si vystačila s běžným denním krémem a dnes už se začínám poohlížet po kvalitnější péči, která moji pleť dokonale hydratuje, vyživí a vyhladí nějakou tu jemnou linku. Nečekám od žádného krému, že mi ze dne na den zmizí všechny vrásky a anti-aging péči beru spíše jako prevenci, aby se linky ještě více neprohlubovaly a nepřibývaly další.

Anti-aging přípravky by se měly začít používat okolo 25 roku. Základem každé péče o pleť, ať už mladé nebo stárnoucí, je hydratace. Voda je základ všeho. Mladá pleť je přirozeně zavodněná a vypadá „šťavnatě“, s věkem bohužel vody ubývá, už není tak pružná a více se vysušuje. Proto je třeba vodu doplňovat nejen dostatečným pitným režimem, ale také kvalitními hydratačními krémy. Omlazující krémy a séra většinou kromě hydratace slibují i potřebnou výživu, takže se na ně můžeme spolehnout ve všech ohledech.

Rooibos bude asi většina z vás znát v podobě čaje, kdy jeho pravidelným pitím podpoříte účinky v boji s rakovinou, depresemi, astmatem a podpoříte i zdravější pleť. Pomůže vám také při ekzémech nebo akné.Komplexní anti-aging péči nabízí kosmetika Rooibos. To je kosmetika plná antioxidantů, minerálů a rostlinných výtažků, které naši pokožku pomáhají chránit před nepříznivými vlivy. Kosmetika využívá výtažku z africké rostliny rooibos rozpustné v oleji, která je bohatá na antioxidanty a umožňuje tak vitaminu A, D a E dostávat se přímo do pokožky. Výtažek z rooibosu obsahuje významný enzym, který je vynikající látkou zpomalující stárnutí, jen nezbytný pro produkci zdravých buněk v pokožce a dokáže neutralizovat radikály, díky kterým naše pokožka stárne…

Více z recenze najdete na All my cosmetics