Rooibos – Kosmetika z Afriky – recenze

Navázali jsme spolupráci s několika beauty blogerkami a Petra je jednou z nich. Recenzi na naši kosmetiku můžete najít na blogu – Beauty of pink.

Tady je pro Vás malá ukázka:

Na tenhle článek, vlastně spíše sérii článků, jsem se moc těšila. Nedávno mi v mailu přistála nabídka, zda bych neměla zájem otestovat kosmetiku Rooibos. Neváhala jsem a na nabídku kývla. Domu mi dorazil obří balík plný produktů k testování. Cítila jsem se jako dítě o Vánocích, protože balíček to byl vážně bohatý, prostě nádhera. Díky tomu bude článků více, protože nacpat to do jednoho by nebylo úplně ono. Celkem Vás čekají tři články, tak snad Rooibos zaujme.

Kosmetika Rooibos je nová značka na našem trhu. Pochází z Afriky a jak už název napovídá, v produktech najdete rostlinu rooibos, která roste pouze v horách u Kapského města. Výtažek z této rostliny je bohatý na antioxidanty rozpustné v oleji, díky čemuž se vitamíny A a E dostanou přímo do pokožky.

Výtažek z rooibos pomáhá při léčbě kožních onemocnění, ať už se jedná o ekzém či akné. Zpomaluje proces stárnutí a je velmi bohatý na minerály a vitamíny.

V článku se dozvíte recenzi na Rooibos zvláčňující denní krém, výživný noční krém a Rooibos krém na ruce a nehty.

Více na Beauty of pink.