I zralá žena může být krásná

Snad každá žena touží vypadat krásně. Vzhled totiž hraje v současné době důležitou roli, ať se nám to líbí nebo ne. Prostřednictvím něj nás lidé posuzují, škatulkují, vytváří si o nás obrázek. Chceme-li tedy zanechat ten nejlepší dojem, ať už třeba po schůzce s opačným pohlavím nebo po pracovním pohovoru, nemůže nám být lhostejné, jak vypadáme. Proto se snažíme o sebe každodenně pečovat. Bez ohledu na věk totiž chceme, aby nám to jednoduše slušelo.

Hýčkání pleti

Když jsme mladé, nemusíme svému vzhledu věnovat příliš péče. S přibývajícími roky je však čím dál těžší vzdorovat letícímu času. Bez používání kvalitních kosmetických přípravků, které zbaví naši pleť všech nedokonalostí i známek stárnutí, se prostě neobejdeme. Domácí péče samotná však stačit nebude. Bez ohledu na zaneprázdněnost, bychom si v nabitém diáři měli alespoň jednou měsíčně najít čas na návštěvu kosmetického salonu. Péče o pleť ve formě pleťové masky či čištění pleti by měla být v dnešní době pro každou ženu samozřejmostí. Uvidíte, jak pokožka pod rukama odborníků krásně rozkvete.

Pravidelný pohyb

Bez pravidelného pohybu to rovněž nepůjde, cvičení se totiž pozitivně podepíše nejen na vaší vizáži, ale také na psychice. Snažte si vyhradit si na pohybovou aktivitu alespoň tři dny v týdnu, a vyberte si takovou činnost, která je vám blízká a bude vás bavit. Nebudete se tak muset do ničeho nutit a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Skvělé fungují pravidelné procházky. Znásobit jejich účinek pomůže Vacushape, trénink, který probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu po dobu třiceti minut. Zlepšení kondice pocítíte již po pár aplikacích.

Jemný make-up

Hodně dokáže udělat také make-up. Jemné denní líčení, které působí přirozeně, není rozhodně žádná zbytečnost. Ba naopak, tvářenka nebo třeba korektor na kruhy pod očima, v kombinaci se správnou úpravou obočí dovedou ubrat i pár let, stačí znát pár chytrých triků. Pokud nevíte, jak na to, nechte si poradit od zkušené vizážistky, která vám ukáže, jak všechna „malovátka“ správně použít a naučí vás, jak se elegantně a decentně nalíčit během pár minut.

Krásná hříva

Důležitou úlohu sehrává také účes, ne náhodou platí heslo: vlasy – koruna krásy. Proto věnujte volbě účesu náležitou pozornost. S přibývajícím věkem však hříva slábne, stává se lámavější, sušší, mění se její struktura, barva a bohužel vlasů také ubývá. Neznamená to však, že se s tím musíte smířit a nechat se ostříhat nakrátko. Vrátit jim jejich lesk, zdraví, sílu a krásu můžete pomocí brazilského keratinu. Právě keratin tvoří základní stavební kámen vlasů, takže s nimi dovede hotové zázraky.

Tak nepodceňte péči o svůj vzhled – uvidíte, že v očích ostatních pak budete vyzařovat zcela jinou energii.