Vaši krásu máte ve svých rukou!

Snad každá žena – bez ohledu na věk – touží po krásné, svěží a zdravě vypadající pleti. Obzvlášť v dnešní době, kdy vzhled hraje podstatnou roli, se žádné vady na kráse v podobě vrásek nebo pupínků jednoduše „nenosí“. A ačkoli make-up dělá divy a dovede ledacos skrýt a zamaskovat, řeší až samotné následky. Navíc jen na krátko, tedy po dobu, co ho máte na sobě, až se odlíčíte, jste zase zpátky tam, kde jste byla.

Vhodná kosmetika

Budete na to muset jít jinak. Alfou a omegou je váš životní styl. Zbytečně se nestresujte, hodně spěte, dodržujte zdravý jídelníček a používejte vhodné kosmetické přípravky, které jsou určené pro váš typ pleti. Pečlivě vybírejte takové krémy, mléka a gely, které jsou plné antioxidantů, minerálů a rostlinných výtažků a ochrání pokožku před nepříznivými vlivy.

Když chcete přírodě pomoct

Tam, kde kosmetika a pravidelná péče nestačí, bude zapotřebí těžší kalibr – svěřte se do rukou odborníků. Dnes už zákroky plastické chirurgie nejsou považovány za marnivost, lidé je vnímají jinak. Uvědomují si, že výrazně zlepšují kvalitu života, zvyšují sebevědomí, přináší spokojenost a vyrovnanost. K nejžádanějším „vylepšením“ patří plastika prsou, neboť právě s ňadry je spjata celá řada ženských mindráků. Pozadu však nezůstává ani plastika obličeje, především plastika víček. S přibývajícími léty se totiž kůže ztenčuje, stárne, zeslabují se svalová vlákna a vznikají nápadné váčky. Celkový výraz obličeje tak dostává zcela jiný ráz. Operace vám vrátí mladistvý a svěží pohled a rozjasní celou vaši tvář. Vedle estetických dopadů vám navíc přinese i lepší vidění, neboť vám pokleslá víčka nebudou bránit v rozhledu.

Jde to i bez skalpelu

Dosáhnout krásnějšího vzhledu však lze i bez skalpelu. Získat dokonalou pokožku a zbavit se nedostatků, které ztrpčují váš život, vám pomůže estetická dermatologie. Tento obor sehrává v současnosti důležitou roli právě v kontextu požadavků, které dnešní doba na vizáž klade. Zaměřuje se na kosmetické problémy, které mohou za vaše snížené sebevědomí, jako jsou vrásky, akné či kruhy pod očima. Její součástí je laserová dermatologie, která pomůže s ošetřením jizev, odstraněním znamének, výrůstků, žilek i pigmentací. Tak se přestaňte trápit a změňte na sobě to, co se vám nelíbí!