Postavme se vlivům znečištění ovzduší na naši pokožku

Žijete ve městě, v oblasti, kde se nachází těžba nebo průmyslová činnost nebo cestujete do práce a z práce v dopravní špičce? Neviditelný nepřítel krásné pokožky je doslova ve vzduchu všude kolem vás, nebo je to alespoň to, co nejnovější dermatologické průzkumy ukazují.

Rostoucí úroveň znečištění – mikroskopické částice těžkých kovů a toxických plynů ve vzduchu – se usazují v pórech a narušují přirozenou schopnost regenerace pokožky. Tyto částice mikroskopických znečišťujících látek jsou považovány za příčinu černých teček a nerovnoměrné pigmentace, které na sobě pozoruje tolik žen. Přidejte k této kombinaci zářivé slunce a působení hormonů a není divu, že „produkty proti znečištění“ jsou dnes velkým trendem.

Společnost African Extracts má silný ochranný mechanismus proti každodennímu znečišťování pleti – výtažek z bio aktivních látek rostliny rooibos. Zelený extrakt rostliny rooibos má výjimečně vysoký obsah antioxidantů. Vyrábí a zpracovaná se přímo u zdroje v Cederbergských horách, kde se tato jedinečná rostlina s úzkými listy přizpůsobila drsnému klimatu. Díky vysokým denním teplotám produkuje vysokou hladinu antioxidantů.

Rooibos je velmi dobře znám po celém světě pro své zdravotní účinky, proto dnešní výzkumy zkoumají jeho schopnost snížit a zvrátit účinky poškození slunce na kůži, dokonce i jeho schopnost zabránit rozvoji rakovinných buněk.

Vyzkoušejte naše kosmetické produkty a samy poznejte rozdíl!

Zdroj: http://www.africanextracts.com/